Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies

Visvijver larenseweg terug in beheer van de Snoekbaars Vorden!

terug naar overzicht

Zondag, 3 januari 2021

Visvijver Larenseweg Wij zijn zeer verheugd om u als bestuur van HSV De Snoekbaars mede te kunnen delen dat er vanaf 1 januari 2021 weer gevist mag worden in de vijver aan de Larenseweg te Vorden. Het bestuur is met de eigenaar, de heer J. Thate, tot een nieuwe overeenkomst gekomen. Wij hopen dat we met deze vijver onze leden weer een mooi karper water kunnen bieden. Er is inmiddels een vijverwerkgroep in het leven geroepen, zij zullen onder meer ondersteuning bieden voor de controles, het onderhoud en het schoonhouden van het terrein. Vergunningen (dag- en jaarvergunningen) zijn te koop bij DISCUS dierenspeciaalzaak, Zutphenseweg 39 te Vorden. Dag- en jaarvergunningen zijn alleen te koop indien in bezit van geldige VISpas. Een complete vispas inclusief de vijververgunning is uitsluitend digitaal verkrijgbaar via onze website WWW.Desnoekbaarsvorden.nl. Klik vervolgens op de tegel vergunningen en dan op de button VISpas aanvragen. Of door het scannen met een mobiele telefoon van onderstaande QR-code. U kunt het aanvragen stapsgewijs doorlopen. U kunt u documenten direct printen waardoor u dezelfde dag nog kunt gaan vissen. Bij het aangaan van de overeenkomst zijn afspraken gemaakt over het gebruik van de vijver, een groot aantal van deze afspraken zijn als regels opgenomen in de vijververgunning. We vragen onze leden deze regels te respecteren, zodat we nog heel lang met zijn allen van deze vijver kunnen genieten. Hartelijke groet, Bestuur HSV “De Snoekbaars Vorden”